Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
O Mhouse

Właścicielem sklepu internetowego Mhouse jest firma Nice - lider w sprzedaży automatyki dla domu. Dla zaspokojenia rzeczywistych potrzeb odbiorców indywidualnych, ponad 10 lat temu Nice stworzył linię napędów do samodzielnego montażu Mhouse, podporządkowaną w całości idei ,,zrób to sam”.

Mhouse to ciekawa i rewolucyjna w swej koncepcji rodzina siłowników i akcesoriów wspomagających zaprojektowana i wykonana specjalnie dla grona odbiorców indywidualnych. Dedykowana jest ona tym użytkownikom, którzy podejmą się samodzielnego montażu i uruchomienia swojego napędu do bramy.

Produkty Mhouse zawierają rozwiązania techniczne maksymalnie ułatwiające instalację i uruchomienie systemu automatyki, gwarantujące bezpieczeństwo podczas montażu i późniejszej eksploatacji. System dwużyłowej szyny zasilająco – sygnałowej „ECSbus” do niezbędnego minimum ogranicza ilość przewodów elektrycznych, koniecznych dla obsługi systemu automatyki. Przemyslany system kodów barwnych i niewrażliwość na zmianę biegunowości zapobiega pomyłkom podczas podłączania przewodów i gwarantuje prawidłowe wykonanie instalacji. Nadajniki radiowe (piloty), dołączone do każdego zestawu, są już fabrycznie „wczytane” do centrali sterującej i w związku z tym – gotowe do sterowania bramą, z możliwością wykorzystania kilku trybów jej obsługi. Prosty proces programowania centrali (zmiany ustawień fabrycznych) może dopasować jej sposób działania do indywidualnych wymagań użytkownika. Przemyślany i skuteczny system awaryjnego wysprzęglania siłownika, niezbędny przy awarii zasilania, umożliwia łatwe odblokowanie automatu – nawet jedną ręką.

Wszystkie Państwa zamówienia będą realizowane i wysyłane wyłącznie dostawą za pośrednictwem FIRM KURIERSKICH.

Witamy na stronie mhouse.com.pl

To właśnie u nas znajdziecie Państwo profesjonalną obsługę i możliwość zaopatrzenia się w dodatkowe akcesoria i części zamienne Mhouse, Moovo, Moovo Professional oraz Nice Home. Szybka realizacja zamówienia sprawi, że będą Państwo zadowoleni z naszych usług.

Jednocześnie przypominamy, że w celu uniknięcia problemów i dodatkowych kosztów, warto pamiętać o przeprowadzaniu regularnych przeglądów i dokonywaniu konserwacji.

Zapraszamy do zakupu części Mhouse Moovo, Moovo Professional oraz Nice Home w naszym sklepie.

 

                              

Gwarancje reklamacje i zwroty

Gwaranjce i reklamacje

Dostawa i płatność

Dostawa i płatność

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl